witryna w programie polisa na 100% Opinie klientów 4.75 / 5.00
Program
POLISA NA 100%
Rzetelny pośrednik ubezpieczeniowy Działamy zgodnie z Ustawą o Pośrednictwie Ubezpieczeniowym.
gwarancja nawet do 8 mln złotych Ubezpieczenie OC z tytułu wykonywania działalności agencyjnej.
bezpieczny zakup polisy online Certyfikat SSL. Płatność PayU - szybki przelew bankowy oraz karta.
Średnie zadowolenie
klientów
BARDZO DOBRY
4.75
/ 5.00 sprawdź
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Porównaj oferty

ALLIANZ Życie - Indywidualna terminowa polisa na życie

Ubezpieczenie na życie: ALLIANZ Życie - Indywidualna terminowa polisa na życie

Ubezpieczenie na życie - Allianz Życie jest produktem ochronnym. Allianz posiada w swojej ofercie wiele produktów ubezpieczeniowych oraz oszczędnościowych.

Umowy ubezpieczenia

Polisa jest przeznaczona dla osób, które ukończyły 18 lat i nie przekroczyły 71 roku życia. Minimalny czas na jaki można podpisać umowę to jeden rok. Maksymalny czas trwania to 62 lata, ale osoba ubezpieczona nie może przekroczyć 82 roku życia. Ochrona tymczasowa obowiązuje już na drugi dzień od opłacenia pierwszej składki. Allianz ponosi wtedy odpowiedzialność za śmierć ubezpieczonego spowodowaną nieszczęśliwym wypadkiem. W momencie wystawienia ubezpieczenia zaczyna się pełna ochrona trwająca aż do zakończenia umowy.

O TU Allianz

Allianz Polska jest dziś jedną z najszybciej rozwijających się grup w sektorze ubezpieczeniowo-finansowym świadczącą kompleksowe usługi blisko 2 milionom klientów indywidualnych i korporacyjnych. Zaczęło się od decyzji podjętej w 1997 r., żeby zbudować firmę ubezpieczeniową od podstaw. Od tamtej pory każdy rok stawał się krokiem milowym przybliżającym Allianz Polska do dzisiejszego sukcesu... Potwierdzeniem pozycji Grupy Allianz w Polsce są czołowe pozycje w rankingach i liczne nagrody, które zdobywa. Niektóre, jak tytuł "Perły polskiej gospodarki" czy statuetka "Srebrnego Parasola" z 2009 r. są przyznawane przez ekspertów. Są też i takie, które stanowią wyraz uznania partnerów biznesowych i klientów Grupy, jak nagroda „Złotego zderzaka” za likwidację szkód. Coraz większą grupę stanowią również nagrody za mecenat kultury i sztuki.

Źródło: TU Allianz

Powrót do rankinguPorównaj oferty